ЗАХИСТ ТА ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ БАКАЛАВРИ

2023

26 червня 2023 року на кафедрі АПЦБС розпочався захист атестаційних випускних робіт на здобуття освітнього ступеня бакалавра за спеціальністю  191 “Архітектура та містобудування” галузь знань 19  “Архітектура та будівництво”. Захід проходить в аудиторії 211 архітектурного факультету університету із використанням сучасних засобів дистанційної освіти .

Сьогодні представлено 10 проєктів до захисту, вони були високо оцінені членами Атестаційної екзаменаційної комісії та отримали відмінні бали. Захист триватиме тиждень, впродовж якого ще понад  40 студентів продемонструють свої роботи. Цього року в  зв’язку із ситуацією в країні деякі студенти захищатимуть свої проєкти онлайн із різних куточків світу

Захист 2023 – день другий
Захист 2023 – день третій
Захист 2023 – день четвертий

2022

27.06.2022   На кафедрі архітектурного проектування цивільних будівель і споруд  розпочався захист дипломних проектів бакалаврів архітектури.
Захист проходить в онлайн-режимі на платформі ZOOM за участі
Атестаційної Екзаменаційної Комісії

photo_2022-06-27_22-19-59-300x225

Відкриття першого дня захисту атестаційних робіт рівня БАКАЛАВР було проведено із Університету. На кафедрі зустрілись завідувач кафедри архітектурного проектування цивільних будівель і споруд, доктор архітектури, професор, заслужений архітектор України Куцевич Вадим Владимирович; Заступник голови АЕК кандидат архітектури, заступник декана з виховної роботи, доцент кафедри теорії архітектури Хараборська Юлія Олександрівна; Кандидат архітектури, доцент кафедри архітектурного проектування цивільних будівель і споруд Ахаїмова Анастасія Олександрівна.