![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/mkip-knuba-19.02.2024-1.jpg)
Збереження культурної спадщини сьогодні – майбутнє нації завтра!
14 Лютого, 2024
Сьогодні всі українці роблять все можливе для наближення Перемоги, але є ще дуже важлива справа – це збереження культурної спадщини України, яку намагаються знищити, для майбутніх поколінь! Запрошуємо, спільно з Міністерством культури і інформаційної політики, 19.02.2024 о 14-00 на науково-практичний семінар «Наука і культура – разом для збереження культурної спадщини», з нагоди підписання Меморандуму про співпрацю між КНУБА та МКІП.
Декан ф-у ГІСУТ Олена Нестеренко
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/71_main-v1644774447-75x75.jpg)
Попередня
День Святого Валентина
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/dsc_0323333-75x75.jpg)
Найсвіжіше
Засідання Спілки ректорів України
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/07/baner-500x380.jpg)
Підсумки тижня в КНУБА
12 Липня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-07_12-32-19-2-500x380.jpg)
Україна на Олімпіаді – 2024
7 Червня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/Сертифікат-Бердник-Оксана-500x380.jpg)