НОВИНИ КНУБА

Збори щодо особливостей вступної кампанії у 2023 році

28 березня в КНУБА відбулись збори щодо особливостей вступної кампанії у 2023 році. На них були присутні представники ректорату, декани факультетів і представники факультетів, які відповідають за вступ та профорієнтаційну роботу. Для зручності було передбачено можливість дистанційної участі в зустрічі.

Відповідальний секретар приймальної комісії Олександр Кравчук проінформував усіх присутніх про новації та пріоритети цьогорічної вступної кампанії, складнощі та особливості її проведення в умовах військового стану.

Такий захід став особливо актуальним та корисним напередодні дня відкритих дверей в КНУБА, а також для проведення ефективної профорієнтаційної роботи по залучення потенційних вступників до нашого університету.

Відповідальний секретар приймальної комісії

Олександр КРАВЧУК