Новини,  НОВИНИ КНУБА

Здобувачі спеціальності «Прикладна механіка» пройшли практичну підготовку на підприємстві «АвтоНова-Д Плюс»

У період з 3 по 28 червня здобувачі КНУБА спеціальності 131 «Прикладна механіка» освітньої програми «Інженерія логістичних систем» проходили практичну підготовку на підприємстві «АвтоНова-Д Плюс».
За час проведення практики здобувачі змогли ознайомитися зі структурою підприємства, завданнями, які виконуються в окремих його підрозділах, правилами охорони праці й техніки безпеки, опанували логістичний ланцюг «клієнт – товар», тобто побачили, як замовлення оброблюється менеджером, погоджується ціна і термін виконання, відбувається резервування товару за клієнтом, його переміщення між складами тощо.
Отримали знання про процеси, що відбуваються у складському господарстві, а саме про приймання, відправлення на зберігання, пошук і підготовку до відправлення продукції, зрозуміли місце технічних засобів, що при цьому використовуються (рокли, конвеєри, рольганги, TXD термінали та інше), і навчилися правил поводження з ними.
Здобуті знання дозволять майбутнім фахівцям краще розуміти призначення того чи іншого технічного засобу у логістиці і виконувати їх якісну експлуатацію.
Бажаємо здобувачам успіхів і подальшого зростання у навчальному процесі!
Висловлюємо вдячність працівникам підприємства за проявлений професіоналізм при проведенні практичної підготовки.

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram