НОВИНИ ФІСЕ

Зустріч ФІСЕ із зовнішнім стейхолдером!

Студенти факультету інженерних систем та екології спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» (ОП «Теплогазопостачання і вентиляція»  та ОП «Водопостачання та водовідведення»), спеціальності 144 «Теплоенергетика» та 194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології»  під керівництвом заступника декана ФІСЕ доцента кафедри теплотехніки Наталії Чепурної, доцента кафедри теплотехніки Світлани Барановська та доцента кафедри водопостачання і водовідведення Інги Уряднікової   відвідали компанію ВІЛО Україна, що знаходиться у с. Чайки Києво-Святошинського р-ну.

За 24 роки існування ВІЛО УКРАЇНА зарекомендувало себе, як надійний партнер в питаннях енергоефективних комплексних рішень для будь-яких завдань, яка постачає в Україну сучасне насосне обладнання для систем опалення, водопостачання, водовідведення, вентиляції, кондиціювання. Надійність обладнання WILO зумовлено якістю конструкцій та виготовлення, зручністю в монтажі та експлуатації (https://wilo.com/ua).

Мета зустрічі: підписання договору про співпрацю та рецензії на освітньо-професійну програму «Водопостачання та водовідведення» галузі знань 19 «Архітектура та будівництво» за спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія» першого бакалаврського рівня вищої освіти впроваджену Київським національним університетом будівництва і архітектури.

Під час зустрічі керівник напрямку Будівництво Геннадій Поберезніченко розповів нашим студентам про історію створення компанії, про діяльність та колектив, які умови праці та чинні соціальні пакети є для працівників. Особливу увагу при спілкуванні Геннадій приділив освітнім програмам за якими навчаються наші студенти, на що потрібно звернути увагу при навчанні, як проходять співбесіди з працедавцем та відповів на поставлені питання.

Висловлюємо велику подяку Геннадію Поберезніченко та колективу підприємства за їх люб’язність і професіоналізм, а також керівництву КНУБА та нашому водію за комфортну поїздку.

Дякуємо ЗСУ! Разом до перемоги!

Заступник декана з навчально-виховної роботи ФІСЕ Наталія Чепурна

Студенти та викладачі ФІСЕ