НОВИНИ БТФ

Зустріч студентів БТФ з СТОУНЛАЙТ

9 квітня за ініціативою проректора з наукової роботи Олександра Ковальчука та заступника декана БТФ Оксани Бердник, відбулась зустріч стекхолдера, директора з виробництва найпотужнішого виробника газобетону в Європі ТОВ Орієнтир-Буделемент (м. Бровари), ТМ СТОУНЛАЙТ Олександр Славінський.

В межах зустрічі Олександр Славінський детально розповів студентам 4 і 5 курсу Будівельно-технологічного факультету, про особливості технології виробництва газоблоків, систему автоматизації всіх технологічних процесів, специфіку роботи, а також показав відео в реальному часі роботи всіх технологічних процесів. Також була надана детальна інформація про ризики і проблеми в роботі, які виникають в умовах війни і можливості їх вирішення. Окремо розглядалося питання кадрового забезпечення, особливо технологів. Тому будемо тісно співпрацювати і готувати висококваліфіковані кадри.

Оксана Бердник, заступник декана БТФ з виховної роботи