![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/screenshot_20240104_114628_teams-1140x513.jpg)
Зустріч українських партнерів
У рамках проекту «The Bridge», який співфінансується Європейським Союзом 4 січня 2024 року відбулась робоча онлайн-зустріч українських учасників. Активно обговорювалися питання планування діяльності на найближчий час та план розповсюдження інформації. Корисну інформацію надала координатор проекту Національного офісу Erasmus+ в Україні Світлана Шитікова. Представники ОДАБА презентували концепцію плану якості результатів проекту. Для запровадження цього плану з 8.01.23 р. відкритий конкурс для пошуку трьох Зовнішніх оцінювачів. Заявки повинні бути надіслані до 17.01.2024 (включно) на електронну адресу intercom@ogasa.org.ua, у копію обов’язково додати електронну адресу координатора проекту degtyariova.yuliya@pdaba.edu.ua
Детальна інформація: Terms of Reference for External Evaluator
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/2-1.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/1-5-1024x244.png)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/screenshot_20240104_122406_teams-1024x461.jpg)
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/Фото-1-1-500x380.jpg)
Візит італійської делегації до КНУБА
17 Березня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/QGIS-500x380.png)
Волонтерська ініціатива із розроблення БГД містобудівної документації наведена як приклад реалізації проектів з використанням QGIS на офіційному сайті QGIS
10 Січня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/КС28.09-500x380.jpg)