![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/foto-1.jpeg)
Зустріч випускників будівельного факультету
У суботу 26 травня 2023 року в КНУБА зустрічалися випускники будівельного факультету спеціальності «Промислове і цивільне будівництво» випусків 1971, 1970, ювілейного 1963 та 1961 років. Їх зустріли та привітали декан будівельного факультету Григорій Іванченко і заступник декана Андрій Козак. Чудово, що збереглася давня традиція: щороку в останню суботу весни повертатися до стін своєї альма-матер. Приємно, що не зважаючи на обставини в країні, випускники прийшли зустрітися зі своїми друзями-однокурсниками. В кожного з них живе пам’ять про Університет, про викладачів і, взагалі, про молоді роки. Зустріч з університетським минулим – свято, оскільки пригадуються добрі друзі, цікаві пари, веселі перерви, будівельні загони… З роками ці спогади стають все теплішими та ціннішими. В КНУБА знають збереження традиції – прагнення досконалості.
Максим Горбач, заступник декана будівельного факультету
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/foto-2-1.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/foto-4.-1963-1-1024x768.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/foto-6.-1963-1-1024x768.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/foto-3.-1963-1-768x1024.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/foto-5.-1963-rik-1-768x1024.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/foto-7.-1970-vyetrova-golubenko-1-768x1024.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/foto-8.-1971-zuj-fursa-786x1024.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/foto-9.-1971-zuj-fursa-1024x768.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/z-dnem-narodzhennya.jpg)
Вітаємо!
![Вітаємо з успішним захистом магістранта ФІСЕ](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/jvv_30052023_1-75x75.jpg)
Вітаємо з успішним захистом магістранта ФІСЕ
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/каф-500x380.jpg)
Військова підготовка студентів на кафедрі військової підготовки Національного університету оборони України імені Івана Черняховського
30 Вересня, 2022![Презентація компанії Grundfos](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/jvv_02052023-e1683016034940-500x315.jpg)
Презентація компанії Grundfos
2 Травня, 2023![Вечір настільних ігор РСС КНУБА](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/jVVF_31102022_chep_1-500x380.jpg)