![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/formula-vody-5.jpg)
ЗУСТРІЧ З ЧИСТОЮ ВОДОЮ
15 Листопада, 2023
15 листопада 2023 року студенти групи БЦІ-23-8а були присутні на натурних випробуваннях пересувного водоочисного комплексу, виробництва ТОВ ІВІК «Формула Води».
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-15_18-12-27-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-15_18-02-15-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-15_18-13-49-768x1024.jpg)
Перший запуск змонтованої установки відбувся на березі озера Верховина у передмісті Києва. Технологічна схема передбачає кілька ступенів очищення, що можуть підключатися залежно від якості вихідної води.
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-15_18-27-21-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-15_18-29-50-1024x768.jpg)
Першокурсники, що лише розпочали знайомитися з основами майбутньої професії, мали змогу побачити, як вельми забруднена рідина перетворилася на воду, що за всіма показниками відповідає питній якості, в чому навіть змогли переконатися особисто.
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-15_18-27-47-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-15_18-31-21-1024x768.jpg)
Ми надзвичайно вдячні представникам ТОВ ІВІК «Формула Води» Олегу Бакуновському, Тетяні Кубі та Роману Зінченку, а також директору ТОВ «Інститут комунальної інфраструктури», професору КНУБА Олександру Кравченку за представлену можливість ознайомлення з роботою установки та докладні роз’яснення.
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-15_18-20-20-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-15_18-18-51-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-15_18-19-32-768x1024.jpg)
Доцент кафедри водопостачання та водовідведення Тетяна Аргатенко
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/sertyfikat-velychko-500x380.jpg)
Підвищення кваліфікації за програмою “Штучний інтелект та майбутнє освіти”
11 Грудня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-02_15-39-51-500x380.jpg)
Міжнародна мобільність студентів факультету ГІСУТ у рамках проекту VRsvan3D
3 Листопада, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-20_20-42-53-500x380.jpg)