НОВИНИ АРХ

Зустріч з першокурсниками архітектурного факультету

1 вересня в актовій залі КНУБА першокурсники знайомились з архітектурним факультетом.
Студентів привітав ректор КНУБА Петро Куліков та голова Ради студентського самоврядування КНУБА Ілля Цап.

Перед першокурсниками виступив декан Архітектурного факультету Олександр Володимирович Кащенко.
Представив студентам  заступників,  методистів і завідувачів кафедр та розповів про навчання на архітектурному факультеті. Про особливості навчального процесу розповіла Брідня Ларіса Юріївна, Третяк Юлія Вікторівна та Покотило Костянтин Михайлович.

Після вітання в актовій залі студенти пройшли в аудиторії архітектурного корпусу, де познайомились зі своїми викладачами.
Треба навчатися, щоб знати, діяти, жити. Зерна науки зростуть у ваших юних душах урожаєм мудрості та натхнення. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожен крок. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні щоб відбудовувати рідну Україну!