Новини,  Новини кафедри "Водопостачання та водовідведення",  НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

Зустріч з всесвітньовідомим концерном Grundfos (Грундфос)

В середу 10 травня о 12-20 в аудиторії 274 відбулась зустріч з всесвітньовідомою компанією  Grundfos (Грундфос). На зустрічі були присутні студенти спеціальностей 192 Водопостачання та водовідведення і 194 Гідротехнічне будівництво, а також викладачі кафедри Водопостачання та водовідведення.
Grundfos (Грундфос) – датська компанія, виробник насосного обладнання. Grundfos займає перше місце у виробництві насосного обладнання для водопостачання, водовідведення, меліорації та інших гідротехнічних споруд. Офіс розташований в Бьєррінгбро в Данії. Зараз компанія має понад 80 дочірніх компаній у порядку 50 країн світу.
Студенти і викладачі уважно ознайомились з програмою наставницької роботи компанії, що передбачає проведення технічних конкурсів для студентів при виконанні курсових проектів, виплату додаткової стипендії для кращих студентів 192 та 194 спеціальностей, модернізацію лабораторії насосів та багато іншого.
Перед студентами та викладачами виступив керівник напрямку водопостачання та водовідведення GRUNDFOS в Україні Олексій Андріященко, а також керівники відділу проектування та відділу налагодження і експлуатації насосного обладнання.
Було багато запитань і змістовних відповідей. Відбувся цікавий діалог і розглянуті напрямки співпраці між КНУБА і компанією GRUNDFOS.
Дякуємо за цікаву зустріч!