Новини,  Новини кафедри "Водопостачання та водовідведення",  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

ЗУСТРІЧ ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРОМ НА КАФЕДРІ ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДОВІДВЕДЕННЯ

На кафедрі водопостачання та водовідведення відбулась онлайн зустріч студентів 3 і 4 курсів, які навчаються за освітніми програмами «Водогосподарське будівництво і управління водними ресурсами та системами» та «Водопостачання та водовідведення», з представником компанії «Ромстал Україна», яка є зовнішнім стейкхолдером. Організаторами зустрічі виступити професор кафедри Олена Дупляк та доцент Олександр Кравчук. Компанія була представлена начальником технічного відділу Анастасією Лях, яка є випускницею нашого університету. Пані Анастасія надала вичерпну інформацію про компанію, можливість проходження практики та стажування студентами, перспективи працевлаштування та кар’єрного зростання. Студентів зацікавили можливі вакансії та вимоги до потенційних співробітників.
Окрема частина розмови була присвячена обговоренню з представниками кафедри освітньої програми «Водогосподарське будівництво і управління водними ресурсами та системами». Від імені компанії пані Анастасія надала пропозиції щодо вдосконалення освітньої програми з точки зору роботодавця.
Компанія «Ромстал Україна» є частиною міжнародної групи компаній Romstal Group, добре відомої в Європі вже більше 25 років. Вона здійснює продаж і обслуговування сертифікованого обладнання для водопостачання (насоси, каналізаційні системи, фільтри), опалення (котли, бойлери, буферні ємкості, радіатори, сонячні батареї) та сантехніки (унітази, умивальники, ванни, душові кабіни).
доцент кафедри водопостачання та водовідведення Олександр Кравчук