Вчена рада

22 червня відбулося чергове засідання Вченої ради КНУБА. Вів засідання ректор КНУБА Куліков П.М. Д.т.н., професору Черненку Віталію Костянтиновичу була вручена нагорода за багаторічну та сумлінну роботу, високий професіоналізм у виконанні своїх функціональних обов’язків, вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів у сфері будівництва та активну участь у громадському житті університету. Проректор з навчально-методичної роботи, д.т.н, професору Тонкачеєву Геннадію Миколайовичу був нагороджений грамотою Верховної Ради України за заслуги перед Українським народом. Також д.п.н., професор Перегуда Євген Вікторович був нагороджений грамотою Міністерства освіти і науки України за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність. Крім того ректор Куліков вручив нагороди переможцям Спартакіади КНУБА дипломи про перемогу. (БФ – 1 місце; АФ – 2 місце; ФАІТ – 3 місце)

Проректор з навчально-методичної роботи Тонкачеєв Г.М. доповів  про зміни в кадровій структурі університету, які мають бути впроваджені до 1 вересня 2018 року. Секретар приймальної комісії Суханевич М.В. доповіла про готовність КНУБА до вступної кампанії 2018 року. Було винесено на голосування і погоджено рішення про зміну назв деяких кафедр університету.

Ректор Куліков П.М. подякував декану ФІСЕ Приймаку О.В. за другу лабораторію, відкриту в цьому році. І відзначив його, як приклад гарного відношення до роботи в університеті. Ректор також подякував декану будівельно-технологічного факультету Гоцу В.І. за допомогу профспілкам в роботі з реконструкцією оздоровчої бази «Будівельник».

Прес-служба КНУБА

Черненко Віталій Костянтинович
Тонкачеєв Геннадій Миколайович
Перегуда Євген Вікторович
Будівельний факультет отримує диплом про перемогу у спартакіаді КНУБА