Підсумки роботи Науково-практичної конференції «СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН АРХІТЕКТУРНОГО СЕРЕДОВИЩА»

робочий момент 218 травня на кафедрі дизайну архітектурного середовища КНУБА відбулася науково-практична конференція “Сучасний дизайн архітектурного середовища”. У рамках наукової тематики кафедри ДАС («Теоретично-методологічні та типологічні основи формування та розвитку архітектурно-дизайнерського та міського середовища») були обговорені питання становлення і розвитку дизайну архітектурного середовища; сучасних теорій і методики середовищного проектування; естетики сучасного дизайну інтер’єрів будівель різного призначення.
Далі…

Запрошуємо на семінар, присвячений ігровій індустрії

GameHubLogoУ вівторок 24 травня о 15.15 в ауд. 466 відбудеться семінар «Підготовка спеціалістів в галузі ігрової індустрії». Семінар спрямований на презентацію та просування міжнародного проекту «GameHub: Співпраця університетів-підприємств в ігровій індустрії в Україні» (Capacity Building in Higher Education 56128-EPP-1- 2015-1-ES-EPPKA2-CBHE-JP), що реалізується в рамках проектів Erasmus+Ka2 співробітництво для інновацій та обміну передовим досвідом. КНУБА є партнером у міжнародному консорціумі з тринадцяти наукових та експертних установ України та Європейського Союзу, який реалізує даний проект. На семінарі буде загалом представлена інформація з навчальних поїздок представників КНУБА до University of Deusto (м. Більбао) та AGH University of Science and Technology (м. Краків).
Далі…

Викладачі КНУБА завершили у Празі стажування з удосконалення публікаційної діяльності

DSCN3543Протягом 24-30 квітня 2016 року викладачі КНУБА – доцент кафедри міського господарства Наталія Олегівна Денисенко, асистент кафедри землеустрою і кадастру Марія Юріївна Михальова  та асистент кафедри міського будівництва Олена Дмитрівна Міщенко пройшли стажування у Празькому інституті підвищення кваліфікації (Чехія) за програмою підвищення кваліфікації «Публікаційна та проектна діяльність в країнах Євросоюзу: від теорії до практики». У програмі стажування взяли участь близько 50 науковців з провідних ВНЗ України.

Далі…