Бібліотека КНУБА інформує

KumeikoПідготовка фахівців архітекторів в Україні та закордоном
До Дня архітектора України

Автор: © Кумейко Маргарита Костянтинівна, аспірантка кафедри «Основ архітектури та архітектурного проектування»
Науковий керівник: Слєпцов Олег Семенович, доктор архітектури, професор, завідувач кафедрою

На сьогодні підготовка якісних фахівців архітектурної справи є актуальним питанням, по-перше, країні необхідна, насамперед культурна та інтелігентна молодь, а архітектор завжди мав саме такі характерні риси. По-друге, країна будується і має попит на спеціалістів архітекторів. Як в будь-якому процесі, для кращого результату необхідно ділитись досвідом і переймати його. Тому досить важливим є своєчасний порівняльний аналіз методики підготовки архітекторів в Україні з підготовкою архітекторів в інших країнах.

Далі

Випускники спеціальності ТБКВМ будівельно-технологічного факультету вже працевлаштовані

IMG_4849Представники провідних організацій виробників будівельних матеріалів в Україні, в тому числі Асоціації «Промислово-будівельна група «Ковальська», ТОВ «Бетон Комплекс», ПрАТ «Термінал-М», ТОВ «АБЕТОН», ВАТ «Броварський завод будівельних конструкцій», ТОВ «Аерок», ТОВ «Стромат «Спецбетон» та багато інших завітали до будівельно-технологічного факультету КНУБА.
Далі…

До уваги випускників КНУБА

2NT5507332Відповідно до наказу ректора КНУБА №269 від 10.06.2016, урочистий захід, присвячений випуску бакалаврів, спеціалістів і магістрів відбудеться о 10.00 на центральній площі університету 1 липня 2016 року.
Далі…

Визначено переможців конкурсу серед дипломників будівельного факультнету

IMG_371921 червня на будівельному факультеті КНУБА відбувся конкурс на кращий дипломний проект спеціаліста. У ньому взяли участь студенти, які були рекомендовані випускаючими кафедрами будівельного факультету.

Далі…