БАКАЛАВРАНТИ 022 “ДИЗАЙН” – 2020-2024 н.р.

Заява на вибір дисципліни (2023-2024 н.р.)

Вибір освітньої компоненти (дисципліни) вільного вибору регламентується Положенням про порядок реалізації здобувачами вільного вибору дисциплін.

Загальноуніверситетський каталог вибіркових освітніх компонент

ТВОРЧА ДІЯЛЬНІСТЬ

Запрошуємо переглянути онлайн-виставку «ГРАФІЧНИЙ ПЕЙЗАЖ», де представлено 39 кращих графічних робіт студентів 3 курсу спеціальності 022 «Дизайн» кафедри дизайну КНУБА (академічні групи ДН-31, ДН-32, ДН-33 та ДН-34), які були розроблені в межах навчальної дисципліни «Рисунок» весняного семестру 2022-2023 н.р.
Організаційний комітет виставки: куратори – старший викладач кафедри дизайну Штогрин Антоніна Олексіївна, викладач кафедри дизайну Штогрин Андрій Михайлович, секретар – к.арх., доцент, доцент кафедри дизайну Косаревська Раддаміла Олександрівна, голова – д.арх., професор, завідувач кафедри дизайну Третяк Юлія Вікторівна.

Онлайн-виставка «Художній розпис в інтер’єрі», де представлено 24 кращі творчі роботи студентів 3 курсу спеціальності 022 “Дизайн” кафедри дизайну КНУБА (академічні групи ДН-31, ДН-32 та ДН-33), які були розроблені в межах навчальної дисципліни «Живопис в інтер’єрі» осіннього семестру 2022-2023 н.р.

Організаційний комітет виставки: куратор – к.т.н., доцент кафедри дизайну Пилипчук Оксана Дмитрівна, секретар – к.арх., доцент, доцент кафедри дизайну Косаревська Раддаміла Олександрівна, голова – д.арх., професор, завідувач кафедри дизайну Третяк Юлія Вікторівна.

Онлайн-виставка «УКРАЇНА 2022», де представлено 56 кращих графічних робіт поштової марки студентів 3 курсу спеціальності 022 «Дизайн» кафедри дизайну КНУБА (академічні групи ДН-31, ДН-32, ДН-33 та ДН-34), які були розроблені в межах навчальної дисципліни «Основи графічного дизайну» осіннього семестру 2022-2023 н.р.
Організаційний комітет виставки: куратор – старший викладач кафедри дизайну Алексеєнко Лариса Володимирівна, секретар – к.арх., доцент, доцент кафедри дизайну Косаревська Раддаміла Олександрівна, голова – д.арх., професор, завідувач кафедри дизайну Третяк Юлія Вікторівна.

Онлайн-виставка “КРАСА ВРЯТУЄ СВІТ”, де представлено 44 найкращі художні роботи студентів 2 курсу спеціальності 022 “Дизайн” кафедри дизайну КНУБА (академічні групи ДН-21, ДН-22 та ДН-24), які були виконані в межах літньої навчально-живописної практики 2022 року. Куратори виставки – к.т.н., доцент кафедри Пилипчук Оксана Дмитрівна, старший викладач кафедри дизайну Чепенко Наталія Геннадіївна та старший викладач кафедри дизайну Штогрин Антоніна Олексіївна.

Онлайн-виставка “ХЛІБНИЙ НАТЮРМОРТ”, де представлено 19 найкращих курсових робіт студентів кафедри дизайну КНУБА 2 курсу спеціальності 022 “Дизайн” (ДН-21, ДН-22), які були виконані у II семестрі 2020-2021 н.р. Куратори виставки – старший викладач кафедри дизайну Штогрин Антоніна Олексіївна та викладач кафедри дизайну Штогрин Андрій Михайлович.