Довузівська підготовка

 Відділення довузівської підготовки здійснює підготовку молоді до ЗНО та вступу до вищих навчальних закладів з конкурсних предметів та предметів творчого конкурсу для вступу до КНУБА, а також подальшого навчання у вищих навчальних закладах.

 
 
 
 
 
 


 
 
Завідувач відділення довузівської підготовки

кандидат педагогічних наук,
доцент кафедри фізики
БУРДЕЙНА Наталія Борисівна

 

Біографія

Співробітники

 Новини відділення

КНУБА приймає участь в InterBuildExpo-2018

 

Студенти КНУБА прийняли участь в Офіційному відкритті Міжнародної будівельної виставки  InterBuildExpo-2018. Після перерізування червоної стрічки, із студентами Київського національного університету будівництва і архітектури поспілкувались віце-прем’єр-міністр України –  Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Зубко Геннадій Григорович, Президент Будівельної палати України Шилюк Петро Степанович і ректор КНУБА Куліков Петро Мусійович.

InterBuildExpo – головна будівельна подія року, що відбувається у Міжнародному виставковому центрі протягом 20-23 березня 2018 року. InterBuildExpo розміщується на 25 000 кв.м. експозиційної площі 3-х павільйонів та відкритого майданчика. У виставці приймають участь 500 компаній-учасників із України, а також Австрії, Білорусії, Латвії, Китаю, Росії, Туреччини, Польщі, Угорщини, які представляють більше 1000 брендів.

Президент Академії будівництва України Назаренко Іван Іванович, завідувач відділення довузівської підготовки Бурдейна Наталія Борисівна, декан будівельного факультету Іванченко Григорій Михайлович, декан факультету урбаністики та просторового планування Мамедов Алірза Махмуд огли, викладачі і студенти КНУБА прийняли участь у Науково-практичній конференції «Реконструкція житла масових серій: проблеми та шляхи вирішення».

Загалом протягом 20-23 березня організаторами виставки планується більше 30 бізнес-заходів, серед яких конференція: «Напрямки та шляхи розвитку міст України та об’єднаних територіальних громад», Український фестиваль обчислювальної архітектури GENERATION 3.0, Архітектурно-ландшафтний форум «ЕКОМІСТО. ЕКОЛАНДШАФТ», майстер-класи з ландшафтного дизайну та догляду за рослинами тощо. Працює спеціальна зона – Міжнародна лабораторія архітектури.

Усіх відвідувачів виставки запрошуємо відвідати павільйон Київського національного університету будівництва і архітектури.

 

Завідувач відділення

довузівської підготовки КНУБА

Бурдейна Наталія Борисівна

АРХІВ НОВИН

Структура відділення

Підготовчі курси

Вартість за повний курс навчання (грн.)

Відеоматеріали:

Презентація

Архітектура та дизайн МАН

Рекламний буклет(версія для друку)

Оголошення про День відкритих дверей (версія для друку)

Профорієнтаційна робота в КНУБА

Контактна інформація

Адреса: 03680; м. Київ, Повітрофлотський пр., 31

http://www.knuba.edu.ua

e-mail:

fdp_knuba@ukr.net

З питань навчання звертатись:

– приймальна комісія, к.122 тел.245-46-90

– підготовчі курси, к.118, 120

241-54-36 (денні курси); 248-30-46 (вечірні курси)

Схема проїзду