КНГІГ,  КНГІГ Навчання,  Новини,  НОВИНИ КНУБА

🏗️ Опануй нові програми разом з buildit.lab! 🏗️

@buildit.lab – це освітній простір, мета якого дати якісну та сучасну освіту студентам та спеціалістам у галузі будівництва, архітектури та інженерії.

Обирайте курси:
🔹 Revit. Basic: Онлайн-курс для будівельників, архітекторів та інженерів-проєктувальників. Допоможуть тобі освоїти принципи створення та модифікації конструктивних, інтер’єрних та екстер’єрних елементів, а також роботу зі сімействами та підготовку креслень у Autodesk Revit.

🔹 Revit. MEP: Онлайн-курс для інженерів ОВіК, ВК та ЕО. Ти опануєш принципи моделювання

🔹 Robot Structural Analysis. Розрахунок металевих конструкцій: Онлайн-курс, що спрямований на вивчення принципів та алгоритмів розрахунку металевих конструкцій. Ти познайомишся з інтерфейсом та базовими налаштуваннями, створиш розрахункові схеми для балок та проведеш статичні розрахунки.

🔹 Візуалізація інтер’єру у 3ds Max: Відео-курс, що направлений на знайомство з програмою 3ds Max та її основними функціями. Ти створиш власну інтер’єрну сцену та виконаєш фінальний рендер.

🔹 Параметричні сімейства у Revit: Серія відеоуроків, в яких ти навчишся створювати та налаштовувати параметричні сімейства під потреби проєкту.

🔹 Моделювання інженерних систем за хмарою точок: Онлайн-курс, основа якого – набуття навичок моделювання систем у Revit з використанням хмари точок (Point Cloud), що отримана шляхом лазерного сканування реального приміщення.

А ще головне – всі курси повністю безоплатні!

👉 Не гайте часу та приєднуйся до спільноти @buildit.lab. 

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram