Новини,  НОВИНИ КНУБА

Акредитовано унікальну магістерську програму КНУБА – “Державне управління у сфері містобудівної діяльності”

26 грудня 2023 року на засіданні Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти ухвалено рішення про акредитацію унікальної магістерської освітньої програми – “Державне управління у сфері містобудівної діяльності” зі спеціальності 281 “Публічне управління та адміністрування” (гарант – д. держ. упр. Андреєв С. О.).

Відповідну освітню програму, що не має аналогів в Україні, було започатковано у КНУБА в 2021 році на факультеті урбаністики та просторового планування з метою підготовки кваліфікованих управлінських кадрів для органів державної влади, органів місцевого самоврядування, інших юридичних осіб, компетентних у питаннях містобудівної діяльності.

Керівництво Університету висловлює подяку усім науково-педагогічним та адміністративним працівникам закладу, які внесли свій внесок у забезпечення своєчасної та якісної підготовки матеріалів акредитаційної справи, а також вітає здобувачів вищої освіти за вказаною програмою із позитивним рішенням щодо її акредитації!

КНУБА й надалі продовжуватиме працювати у царині професійної підготовки державно-управлінських кадрів для містобудівної галузі, роблячи у такий спосіб внесок у розбудову суверенної України та наближуючи її перемогу!

Алірза Мамедов, декан ФУПП