НОВИНИ КНУБА

1 травня – унікальний святковий день

Сьогодні, 1 травня, в сотнях країн світу, зокрема і в Україні, відзначається свято весни та міжнародний День праці. В цей день згадується боротьба найманих робітників за свої права. День праці запроваджено на згадку про протести в Чикаго та інших містах США, які почалися 1 травня 1886 року і в яких брали участь близько 500 тисяч робочих найбільших промислових центрів країни. В Україні свято носило назву День міжнародної солідарності трудящих. Однак після змін Трудового кодексу (в рамках декомунізації) день був перейменований на День праці.

Також 1 травня в світі відзначають день коуча. Коучинг – метод консалтингу та тренінгу, в процесі якого людина, що називається «коуч», допомагає учню досягти певної життєвої чи професійної мети.

1 травня – ще й День Глобальної Любові. Свято було встановлене Фондом Любові в 2004 році. Його мета – плекати любов до нашої планети, одне до одного, до свободи, щоб люди в усіх країнах могли жити радісно і безстрашно. 

І додамо: 1 травня – ще й Міжнародний день соняшника. Це нове неформальне свято святкують в різних містах світу. Засновник- британський садівник Річард Рейнолдс. Це йому спала на думку ідея, перетворити соняшник на символ гармонії між містом і природою. Головна акція свята – садіння соняшників в місті у дворах, на пустирях, на вулицях, біля доріг, всюди, де знайдеться місце для квітки. Додамо, соняшник – один із символів України. Він символізує собою Батьківщину: як соняшник повертає за Сонцем свою голову, так і людина думкою, словом і справами звернена до своєї Вітчизни.

Інформаційний центр

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram