НОВИНИ БФ,  НОВИНИ КНУБА

Профорієнтаційна зустріч зі студентами Фахового коледжу будівництва, архітектури та дизайну ПНУ

Вчений секретар ради будівельного факультету, доцент кафедри будівельної механіки Затилюк Герман Анатолійович провів ряд виїзних профорієнтаційних зустрічей зі студентами старших курсів Фахового коледжу будівництва, архітектури та дизайну Поліського національного університету (м. Житомир).

Майбутні абітурієнти дізналися про особливості вступної кампанії 2023 року, переваги навчання в КНУБА, матеріальну базу університету, перспективи подальшого працевлаштування, про умови проживання в гуртожитках, а також про сучасні центр культури та дозвілля і спортивний комплекс.

Запрошуємо випускників коледжів до вступу в наш університет – провідний вищий навчальний заклад архітектурно-будівельної галузі в Україні.