Новини кафедри ТЕХНОЛОГІЙ ЗАХИСТУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

14 червня 2023 року співробітники кафедри технологій захисту навколишнього середовища та охорони праці Журавська Н.Є., Стефанович І.С., Стефанович П.І. та студенти провели відкритий вебінар «Нова Каховка: трагедія та ризики».

На вебінарі були представлені оглядові матеріали за тематикою. «Нова інформація з’являється щогодини, важко говорити про конкретні наслідки для природи…» «Президент України назвав скоєний росіянами теракт екоцидом – це, найточніше визначення трагедії». «З іншого боку відкриється піщане дно, і ми отримаємо нову пустелю з усіма кліматичними наслідками, як то зменшення опадів, пилові бурі, підняття температури в регіоні. А відповідно більший ризик посухи на полях центру та півдня України», – стверджує Селик. «Тому вся надія на Сили оборони і західних партнерів, які допоможуть як найшвидше звільнити Нову Каховку та приступити до відновлення ГЕС і Каховського моря…».

Мета роботи аналіз екологічних та технологічних наслідків цього злочину.

Автор: доц. Наталія ЖУРАВСЬКА