Новини кафедри ТЕХНОЛОГІЙ ЗАХИСТУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

13-14 травня 2023 р. під керівництвом доцента кафедри технології захисту навколишнього середовища та охорони праці Журавської Н.Є. студенти Свиридон Б.М., Кононенко А.О., Рязанов А.О., Макшанова К.М., представили 3 доповіді в розділі технічних наук для участі у Всеукраїнській науково-технічній конференції молодих вчених та студентів, м. Одеса.

Пріоритетні напрями роботи конференції:

• Нетрадиційні відновлювані джерела енергії.

• Фізико-хімічні проблеми використання нових видів енергії.

• Інноваційні технічні рішення для перетворювачів енергії.

• Екологічні проблеми енергетики.

• Енергетичні та екологічні проблеми холодильної техніки та харчової промисловості.

• Екологічна безпека та технології захисту навколишнього середовища.

• Теплообмін та гідрогазодинаміка у нафтогазовій галузі.

• Енергозберігаючі технології у нафтогазовій галузі.

• Нанотехнології в енергетиці.

• Нанотехнології у харчовій промисловості.

Автор: доцент каф. ТЗНСтаОП Наталія Журавська.