НОВИНИ КНУБА

20 вересня оголошується конкурс на «Кубок ректора» з розв’язування шахових композицій

20 вересня 2022 року в День фізкультури і спорту України оголошується конкурс на «Кубок ректора» з розв’язування шахових композицій.

Запрошуємо студентів, аспірантів, викладачів та інших співробітників КНУБА взяти участь у цьому конкурсі.

Учасникам конкурсу буде запропоновано розв’язати 10 задач: дві задачі присвячені Дню державності і Дню незалежності України, одна скахографічна задача (у вигляді числа 70) присвячена 70-річному ювілею ректора КНУБА – Петра Мусійовича Кулікова , одна задача – місту-герою Харкову (з 06.05.2022) і ще 6 скахографічних задач у вигляді літер «Х», «А», «Р», «К», «І», «В».

За правильне рішення всіх задач можна отримати 50 балів і хто перший це зробить – стане переможцем конкурсу. Переможці змагання будуть нагороджені дипломами. 10 учасників отримають друге видання збірки «Будівничі», присвяченої 90-річчю КНУБА і шахові журнали «Проблеміст України».

Головний суддя конкурсу – заслужений майстер спорту з шахової композиції України, міжнародний арбітр з шахової композиції, професор кафедри МБ Є.О.Рейцен.