Новини кафедри ТЕХНОЛОГІЙ ЗАХИСТУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

21-23 вересня 2023 рокуспівробітники кафедри прийняли участь у ХV Міжнародній  науково-технічній конференції «Проблеми екології та енергозбереження»

Співробітники кафедри ТЗНС та ОП прийняли участь у ХV Міжнародній науково-технічній конференції «Проблеми екології та енергозбереження», яка проходила 21-23 вересня 2023 року у Національному університеті кораблебудування ім. адмірала Макарова, м. Миколаїв. На конференції були представлені доповіді з актуальних питань післявоєнного відновлення країни, екологічної безпеки деокупованих територій, проблеми енергозбереження в технологічних процесах, питання екологічного  моніторингу і менеджменту.

Автор: д.т.н., професор Волошкіна О.С.