Новини кафедри ТЕХНОЛОГІЙ ЗАХИСТУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

Представники кафедри технологій захисту навколишнього середовища та охорони праці прийняли участь в онлайн вебінарі на тему «Забезпечення якостіосвітніх програмв контексті євроінтеграції:екологізація,визнання, цифровізація, інклюзія».

Міністерство освіти і науки України та національний ЕРАЗМУС+ офіс в Україні, національні експертизи реформування вищої освіти програми ЄС ЕАЗМУС+  22 вересня 2023 року провели вебінар на тему «Забезпечення якості освітніх програм в контексті євроінтеграції: екологізація, визнання, цифровізація, інклюзія».

В кластерному заході з модернізації освітніх програм прийняли участь співробітники кафедри ТЗНСта ОП зав.каф., д.т.н. Ткаченко Т.М. та проф., д.т.н. Волошкіна О.С., як учасники проекту Ерасмус+ «Multilevel Local, Nation- and Regionwide Education and Training in Climate Services, Climate Change Adaptation and Mitigation [ClimEd]», 619285-EPP-1- 2020-1-FI-EPPKA2-CBHE-JP

Автор: проф., д.т.н. Волошкіна О.С.