Новини кафедри ТЕХНОЛОГІЙ ЗАХИСТУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

22 – 24 травня  2023 р. студенти та співробітники кафедри технології захисту навколишнього середовища та охорони праці, ФІСЕ взяли участь у III International scientific and practical conference “MODERN PROBLEMS OF SCIENCE, EDUCATION AND SOCIETY”

22 – 24 травня  2023 р. співробітники кафедри технології захисту навколишнього середовища та охорони праці Стефанович І.С., Стефанович П.І., студентка групи ТЗНС – 21 Федорова Д.А.  взяли участь у III International scientific and practical conference “Modern problems of science, education and society” (Kyiv, Ukraine).

Під час конференції була представлена доповідь в розділі технічні науки на актуальну тему «Методи якісного аналізу небезпек».

Автор: викладач каф. ТЗНС та ОП Павло СТЕФАНОВИЧ.