Новини кафедри ТЕХНОЛОГІЙ ЗАХИСТУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

25 травня 2023 року кафедра технологій захисту навколишнього середовища та охорони праці ФІСЕ прийняла участь в ФЕСТИВАЛЬ НАУКИ

25 травня 2023 року представники кафедри технологій захисту навколишнього середовища та охорони праці ФІСЕ прийняли участь в ФЕСТИВАЛЬ НАУКИ. Під час заходу представники кафедри ознайомили відвідувачів з напрямками наукових досліджень, продемонстрували наукові цікавинки в галузі екології.

В рамках заходу д.т.н., професор Волошкіна О.С. прочинатала відкриту лекцію на тему «Поняття про біосферу. Ноосферне мислення. Шляхи розвитку глобальних екологічних проблем».