22 вересня 2022 р. студенти групи БЦІ-18 Факультету інженерних систем та екології під керівництвом куратора групи ас. Вакуленко Д. І. відвідали Бібліотеку КНУБА
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/jFISE_28092022_1.jpg)
22 вересня 2022 р. студенти групи БЦІ-18 Факультету інженерних систем та екології під керівництвом куратора групи ас. Вакуленко Д. І. відвідали Бібліотеку КНУБА. Під час екскурсії у студентів була можливість ознайомилися зі структурою, розташуванням, е-ресурсами та функціями бібліотеки, а саме: читальною залою, віртуальними виставками, рідкісними виданнями, репозитарієм, тощо. Першокурсники пройшли тренінг по користуванню електронними ресурсами Бібліотеки.
Студенти залюбки прийняли участь у квесті з пошуку літератури за допомогою предметного каталогу та картотеки.
Щиро дякуємо представникам та керівництву Бібліотеки за можливість познайомити студентів з інформаційними ресурсами та порядком доступу до них!
Асистент кафедри ТГПіВ Дар’я ВАКУЛЕНКО
Вітаємо з перемогою студента ФІСЕ!
Тиждень «Мінної Безпеки»
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/gw_text-500x380.jpg)
Навчаємось з Google! Підсумки за програмою «Цифрові інструменти Google для освіти»
26 Червня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-18_13-58-13-500x380.jpg)
Благодійний Stand Up – ЦКД
18 Березня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/knu_15_11_231_101-500x380.jpg)