Новини,  Новини кафедри ТЕХНОЛОГІЙ ЗАХИСТУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ,  НОВИНИ ФІСЕ

25 жовтня 2022 року доцент кафедри технологій захисту навколишнього середовища та охорони праці провів для фахівців з охорони довкілля НЕК «УКРЕНЕРГО» науково-технічний семінар

25 жовтня 2022 року доцент кафедри технологій захисту навколишнього середовища та охорони праці Сатін Ігор провів для фахівців з охорони довкілля НЕК «УКРЕНЕРГО» науково-технічний семінар на тему: «Практичне застосування ДБН А.2.2-1:2021 «Склад і зміст матеріалів оцінки впливів на навколишнє середовище (ОВНС)».

На семінарі були розглянуті підстави для оновлення вимог до розділу «Оцінки впливу на довкілля» у складі проектної документації, призначення та завдання ДБН А.2.2-1:2021 «Склад і зміст матеріалів оцінки впливів на навколишнє середовище (ОВНС)», основні вимоги до змісту підрозділів ОВНС та особливості застосування оцінки впливу на довкілля в проектній документації відносно вимог Закону України «Про оцінку впливу на довкілля».

Нагадуємо, що 1 вересня 2022 року набула чинності нова редакція ДБН А.2.2-1 «Склад і зміст матеріалів оцінки впливів на навколишнє середовище (ОВНС)», які встановлюють вимоги до складу і змісту розділу оцінки впливів на навколишнє середовище у складі проектної документації на нове будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт будівель і споруд будь-якого призначення та їх комплексів.

Автор: д.т.н., професор Ткаченко Т.М.