НОВИНИ КНУБА

КНУБА – для тих, хто вірить у себе та прагне успіху

У суботу, 22 жовтня, в стінах  нашого спорткомпексу відбулись унікальні спортивні змагання між керівним та професорським складом Київського національного університету будівництва і архітектури та Національного університету біоресурсів і природокористування. Змагання були приурочені та присвячені Дню захисників та захисниць України.

Склад команди  КНУБА був наступним: Куліков Петро Мусійович – ректор КНУБА, Чернишев Денис Олегович –  перший проректор, Шпаков Андрій Васильович – проректор з навчально-методичної роботи, Ковальчук Олександр Юрійович – проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку, Шамич Олександр Миколайович – завідувач кафедри фізичного виховання і спорту, Войтенко Олександр Степанович – начальник навчального відділу, Тисленко Олександр Борисович – начальник центру інформаційних систем і комунікацій, Делембовський Максим Михайлович – начальник відділу ліцензування і акредитації, Балака Максим Миколайович – начальник відділу сприяння індивідуального розвитку, Шкріль Олексій Олександрович – професор кафедри будівельної механіки, Рашківський Володимир Павлович – завідувач кафедри будівельних машин. Головною групою підтримки та проведення були Хоменко Олександр Михайлович – проректор з навчальної роботи та комплксного розвитку, Нестеренко Олена Вікторівна – декан факультету ГІСУТ та заступник завідувача кафедри фізичного виховання і спорту Войтенко Оксана Анатоліївна.

Змагання проходили з наступних спортивних ігор: футзал, баскетбол, волейбол, настільний теніс та шахи. Були і перемоги, і поразки, і нічиї. Але головне це спортивний запал і азарт з яким професура брала участь у змаганнях – це і воля до перемоги, і гіркота поразки, і емоції від вдалих кидків і виграних періодів та програних сетів. Усі отримали масу задоволення, за що вдячні нашим захисникам і захисницям, які боронять нас і нашу землю від ворога. Ну і обов’язково відбувся так званий «третій тайм», де були підведені підсумки змагань та обговорювались плани таких спортивних зустрічей, і не тільки, на майбутнє.

В пам’ять про дружні змагання учасники команд висадили дерева на Алеї видатних будівельників КНУБА.

Олена Нестеренко, декан факультету ГІСУТ