Новини кафедри ТЕХНОЛОГІЙ ЗАХИСТУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

29 – 31 травня  2023 р. співробітники кафедри технології захисту навколишнього середовища та охорони праці та студенти взяли участь у ХХI Міжнародній практичній конференції «Informational, modern and recent theories of development»

29 – 31 травня  2023 р. співробітники кафедри технології захисту навколишнього середовища та охорони праці Стефанович І.С., Стефанович П.І., студент групи ПЦБ-55 Тугай Антон Олексійович (Будівельний факультет) взяли участь у ХХI International scientific and practical conference «Informational, modern and recent theories of development».

На заході була представлена доповідь на актуальну тему «Застосування ризик-орієнтованого підходу до попередження надзвичайних ситуацій».

Автор: викладач каф. ТЗНС та ОП Павло СТЕФАНОВИЧ.