НОВИНИ КНУБА

29 серпня – День пам’яті захисників, які загинули за Україну

29 серпня відзначають День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. День пам’яті захисників встановлено указом президента від 23 серпня 2019 року для увічнення героїзму військових і добровольців, які віддали життя за Батьківщину, та як нагадування про одну із найкривавіших подій війни на сході України — Іловайську трагедію. Тоді 366 військових загинуло і ще 429 отримали поранення. Символом цього дня стала квітка соняха, адже смертельний для наших захисників “зелений коридор” пролягав через поля з цими квітками.

У багатьох містах України цього дня о 9.00 ранку на час хвилини мовчання зупиниться транспорт.

Згадаємо та вшануємо пам’ять Героїв, які віддали життя за Україну. Серед них – чимало викладачів, випускників і студентів Київського національного університету будівництва і архітектури.

Пам’ятаємо! Пишаємось! Герої не вмирають!

Інформаційний центр