Новини кафедри ТЕХНОЛОГІЙ ЗАХИСТУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

6 Міжнародна практична конференція «Аспекти сучасного наукового пошуку, що включає теоретичні та практичні компоненти»

10-12 січня 2024 року здобувачі  вищої освіти КНУБА, студенти Будівельно-технологічного факультету Владислав Вікторович Галіца, Олександр Олександрович Будас, група ТБКВМм 23, та викладачі кафедри ТЗНС та ОП Факультету інженерних систем та екології КНУБА Іван Станіславович Стефанович, старший викладач, Павло Іванович Стефанович, викладач, прийняли активну участь у 6 Міжнародної практичної конференції «Аспекти сучасного наукового пошуку, що включає теоретичні та практичні компоненти» яка відбулася в Венеції, Італія.

Була зроблена доповідь «Збереження життя особового складу» на основі проведеного практичного заняття по навчальної дисципліні Цивільний захист з групою студентів ТБКВМм 23 на Михайлівській площі, м. Київ,  викладачами Стефанович І.С., Стефанович П.І., де існує виставка  ліквідованої російської техніки нашими Збройними Силами України.

Автор: викладач кафедри ТЗНС та ОП  Павло СТЕФАНОВИЧ.