НОВИНИ БФ,  НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ

Благодійний турнір з футзалу на підтримку ЗСУ

На початку року 14 січня в манежі ДЮСШ №15 пройшов благодійний турнір з футзалу на підтримку ЗСУ. Організований за сприяння дирекції ДЮСШ №15 та Голосіївської районної в м. Києві державної адміністрації.

Цього разу на заклик узяти участь у змаганні відгукнулися 6 команд, до яких доєдналась «збірна викладачів КНУБА». До складу команди увійшли завідувач кафедри інженерної геодезії Дем’яненко Роман Анатолійович, професори кафедри будівельної механіки Максим’юк Юрій Всеволодович та Шкриль Олексій Олександрович, доцент кафедри металевих та дерев’яних конструкцій Глітін Олександр Борисович, аспірант кафедри будівельної механіки Мицюк Дмитро Вікторович та випускники КНУБА. Турнір вийшов бойовим, спортивним і видовищним.

Турнір зібрав чимало прихильників футзалу, які долучилися до збору коштів на підтримку ЗСУ. Усі учасники турніру були нагороджені пам’ятними кубками.

ntent/plugins/ml-slider/assets/metaslider/script.min.js?ver=3.70.2" id="metaslider-script-js">