НОВИНИ ГІСУТ,  НОВИНИ КНУБА

7 квітня – всесвітній день здоров’я!

З 3 по 7 квітня 2023 на кафедрі фізичного виховання і спорту був оголошений тиждень здоров’я, який передував відзначенню всесвітнього дня здоров’я 7 квітня.

Протягом тижня викладачі і студенти демонстрували можливості людського тіла та різні цікавинки фізичної підготовки. В саму дату, 7 квітня, для студентів, за сприянням Оксани Бєлозьорової, був організований майстер клас з надання першої домедичної допомоги. Майстер – клас проводили фахівці центру КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва».

На початку майстер-класу до студентів завітав ректор університету Петро Куліков. Привітавши студентів з всесвітнім днем здоров’я, Петро Мусійович наголосив про важливість гармонійного розвитку людини, важливість фізичних навантажень та занять спортом, опираючись на власний спортивний досвід. Після теплих слів розпочався майстер – клас, студенти не лише слухали теоретичний матеріал, а й мали змогу спробувати на практиці основні прийоми надання допомоги. До майстер – класу також долучились співробітники кафедри технологій захисту навколишнього середовища та охорони праці КНУБА.

Чудове завершення тижня здоров’я та відзначення Всесвітнього дня здоров’я!