НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФУПП

Профорієнтаційна робота на факультеті урбаністики та просторового планування

6 квітня 2023 року відбувся профорієнтаційний захід в Київському фаховому коледжі будівництва, архітектури та управління – державний вищий навчальний заклад I рівня акредитації, який здійснює підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста.

Петруня Ольга Миколаївна, архітектор, асистент кафедри міського будівництва факультету урбаністики та просторового планування Київського національного університету будівництва та архітектури, взяла участь у черговій профорієнтаційній зустрічі зі студентами на відділеннях Київського коледжу будівництва, управління архітектури та дизайну:

• «Управління та адміністрування», зі спеціальності «(073) Менеджмент.

ОПП «Логістика».

• «Архітектурне відділення», спеціальність«(191) Архітектура та містобудування».

ОПП «Архітектурне проектування та внутрішній інтер’єр».

Презентувала історію заснування та періоди розвитку КНУБА від 1930 до сьогодення. Надала інформацію про систему освіти та підготовку фахівців у Київському національному університеті будівництва та архітектури для архітектурно-будівельної галузі в Україні. Були представлені проекти випускників КНУБА. Розповіла про Спеціальність 192 ”Будівництво та цивільна інженерія». Міське будівництво та господарство та автомобільні дороги та споруди. Спеціальності  281 «Публічне управління та адміністрування»; 081 «Право»;  052 «Політологія» – галузь знань «Архітектура та будівництво».

Дякуємо завідуючій архітектурним відділенням Шолудько М.С. та викладачу інформатики Приходько О.В. за теплу зустріч, організацію та підтримку в проведенні даного заходу.

Ми всі разом будуємо майбутнє!

Петруня О. М., архітектор, асистент кафедри міського будівництва КНУБА