Міжнародні новини

7 липня Київський національний університет будівництва та архітектури на чолі з ректором Петром Куліковим, проректором з міжнародних зв’язків Оленою Бондар, проректором з науково-педагогічної роботи, економіки і стратегічного розвитку Миколою Кизимом мали честь прийняти поважну міжнародну делегацію з Європейського Союзу

До складу міжнародної делегації увійшли Ян Саар, Голова цільової групи EU BIM, Тійт Хіон, Голова правління Estonian Digital Construction Cluster (EDCC), Андре Поддубни, Радник-експерт КБУ з впровадження BIM-технологій та Віталій Грусевич, Голова правління Wall-Ukraine.

Візит поважної міжнародної делегації до нашого університету означає значний крок вперед у зміцненні нашої співпраці та просуванні сфери цифрового будівництва. 

Також до зустрічі приєдналися й інші представники КНУБА: Начальник BIM-центру Олексій Левченко, доцент кафедри Машин та технологічних процесів Микола Клименко, завідувач кафедри Будівельних машин Володимир Рашківський, начальниця Центру міжнародного співробітництва та партнерства Марія Мудра.

Під час цієї плідної зустрічі сторони брали участь у змістовних дискусіях, обміні знаннями та обговоренні нових можливостей у сфері цифрового будівництва та інформаційного моделювання будівель (BIM).

Ми висловлюємо нашу щиру вдячність всій делегації за їх дорогоцінний час та змістовну дискусію. Ця співпраця відкриває нові шляхи щодо співпраці процесів цифровізації, зокрема в питаннях використання BIM-технологій в будівництві та архітектурі.

Слідкуйте за новинами, щоб дізнаватися більше про співпрацю у майбутньому!

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram