НОВИНИ КНУБА

Новини приймальної комісії

З 1 липня 2023 року розпочалась вступна кампанія в Київському національному університеті будівництва і архітектури. Першими традиційно почали вступники, які складають творчі конкурси до початку подачі заяв в електронному вигляді.

В нашому університеті до них належать вступники на спеціальності архітектурного факультету: 191 «Архітектура та містобудування», 022 «Дизайн» та 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» та спеціальність, 017 «Фізична культура і спорт».

Традиційно найбільшим попитом користується спеціальність «Архітектура та містобудування», творчі конкурси на яку вже склали (очно та дистанційно) в цьому році близько 250осіб, на спеціальність «Дизайн» – близько 120 осіб, на «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» – 20 осіб.

Подача заяв в  університет цього року буде відбуватися тільки в електронному вигляді з 19 липня по 31 липня для вступників на базі ПЗСО (школа), та НРК5 (коледж), а з 31 липня по 21 серпня для вступників на освітній ступінь «Магістр» на основі НРК6 (диплом бакалавра), НРК7 (диплом магістра/спеціаліста).

Інформаційне забезпечення вступникам цього року здійснюється через офіційний сайт КНУБА, сайт приймальної комісії, телеграм-канал ВСТУП-КНУБА, стаціонарний та мобільні телефони, Viber, Telegram.

Відповідальний секретар приймальної комісії

Олександр КРАВЧУК