![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/baner-3.jpg)
Новини приймальної комісії
З 1 липня 2023 року розпочалась вступна кампанія в Київському національному університеті будівництва і архітектури. Першими традиційно почали вступники, які складають творчі конкурси до початку подачі заяв в електронному вигляді.
В нашому університеті до них належать вступники на спеціальності архітектурного факультету: 191 «Архітектура та містобудування», 022 «Дизайн» та 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» та спеціальність, 017 «Фізична культура і спорт».
Традиційно найбільшим попитом користується спеціальність «Архітектура та містобудування», творчі конкурси на яку вже склали (очно та дистанційно) в цьому році близько 250осіб, на спеціальність «Дизайн» – близько 120 осіб, на «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» – 20 осіб.
Подача заяв в університет цього року буде відбуватися тільки в електронному вигляді з 19 липня по 31 липня для вступників на базі ПЗСО (школа), та НРК5 (коледж), а з 31 липня по 21 серпня для вступників на освітній ступінь «Магістр» на основі НРК6 (диплом бакалавра), НРК7 (диплом магістра/спеціаліста).
Інформаційне забезпечення вступникам цього року здійснюється через офіційний сайт КНУБА, сайт приймальної комісії, телеграм-канал ВСТУП-КНУБА, стаціонарний та мобільні телефони, Viber, Telegram.
Відповідальний секретар приймальної комісії
Олександр КРАВЧУК
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/img_4326-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/img_4330-1-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/img_4332-1-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/fasad-arh-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/img_4315-683x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/img_4321-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/img_4307-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/img_4312-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/img_4300-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/img_4303-683x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/07-07-23-3-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/07-07-23-4-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/baner-1-1-75x75.jpg)
До уваги вступників до магістратури - 2023!
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-17_17-50-29-500x380.jpg)
До 80-річчя Ковальського Леоніда Миколайовича
17 Березня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-04_13-00-25-608-500x380.jpg)
Мати-героїня Лариса Брідня
5 Червня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/Банер-website-курсы-2023-2.png)