Екскурсія до теплопункту житлового будинку
Новини кафедри "Водопостачання та водовідведення"

Екскурсія до теплопункту житлового будинку

Десятого листопада дві групи студентів третього курсу (АТП-31 і АТП-32с) в рамках курсу «Типові технологічні процеси водопостачання та водовідведення» відвідали теплопункт житлового будинку. Об’єктом екскурсії було обрано будинок часів незалежності України, де після утворення ОСББ проведено морденізацію обладнання теплового пункту.

В одному місці студенти мали можливість побачити минуле та сучасне і, насамперед, помацати та розпитати про все, що їх зацікавило.

Головною метою модернізації була економія коштів, які ідуть на оплату послуг з надання опалення та гарячого водопостачання. Задля досягнення цієї мети в теплопункті була зроблена теплоізоляція всіх трубопроводів та обладнання, встановлено більш ефективне обладнання (так помпа «Grundfos» була замінена на помпу цього ж виробника, але більш сучасну). Слід наголосити, що помпи в теплопункті обладнані частотним регулятором: система опалення реагує на температуру назовні та відповідно змінює параметри теплонсія, який іде до системи опалення будинку.

Крім того, студенти побачили багато обладнання за обраним фахом – автоматизація технологічних процесів. Це обладнання, до речі, також пройшло модернізацію.

Екскурсія пройшла з користю, студенти отримали нові практичні знання.

Дякую старосту групи АТП-32с Тимофія Савича за надані ілюстративні фото.

Екскурсія до теплопункту житлового будинку

К.т.н., доцент кафедри водопостачання та водовідведення Кушка О.М.