Випускники

Відповіді на опитування випускників спеціальності 151. Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології.

Скоріш за все робота знайшла мене, старший знайомий з нашого факультету звільнявся і я зайняв його місце, в той час був на 3-му курсі.

Читати

Найцікавіше і найяскравіше почалося десь, приблизно, курсу з третього, коли я оцінив більшість викладачів і зрозумів, з кого можна витягнути більше знань, в тому числі, і позакласно. Вдалося цим викладачам показати, що мені дійсно цікаво і що я хочу цим займатися по життю. Тоді ж і почались усілякі конференції, проекти, а також, початок створення AutomationHub.

Читати

Насправді, я би так не сказав, оскільки перші два роки навчання мають дуже багато предметів, які є загальноосвітніми. Лише певна частина відносилася саме до обраної спеціальності, тому одразу було важко зрозуміти, що автоматизація – це моє. Лише з часом, коли загальноосвітні предмети відійшли на другий план, я почав більш конкретно усвідомлювати, що саме являє собою дана спеціальність.

Читати

Одне з перших, що згадується – це складання екзаменів та заліків з 8 ранку до 10 вечора. Але можу зазначити, що він пройшов успішно. Та й взагалі, студентські роки були дуже насиченими та цікавими. Але мабуть, для дотримання цензури, я не буду їх описувати.

Читати

Тепер сиджу в Германії й вражаюсь: диплом КНУБА з АТП визнають без підтвердження, роботи багато навіть у віддалених куточках країни, спеціалістів мало, англійської для роботи вистачить.

Читати

На своєму прикладі хочеться дати пораду аналізувати свої інтереси, свої вміння, схильності до конкретних наук з шкільних предметів та на основі цього робити вибір. Зацікавленість у професії – запорука успішного навчання та подальшого розвитку, як спеціаліста.

Читати