НОВИНИ КНУБА

Підсумки засідання Вченої ради КНУБА

2 червня в КНУБА пройшло засідання Вченої ради.  Головне питання стосувалося підготовки до проведення вступної кампанії в Університеті в 2023 році, яка триває в країні попри воєнний стан.  Доповідали проректор з навчально-методичної роботи Шпаков А.В., відповідальний секретар приймальної комісії Кравчук О А., начальник відділу по роботі з іноземними студентами Шик В.П. Підкреслювалось, що ключовим інструментом вступної кампанії 2023 року стане особистий електронний кабінет вступника. В Університеті створено консультаційний центр приймальної комісії для надання допомоги вступникам під час реєстрації особистого електронного кабінету та подання заяв. Реєстрація особистих електронних кабінетів розпочинається 1 липня 2023 року на вебсайті за адресою https://vstup.edbo.gov.ua/. Особисті електронні кабінети вступників працюють до 30 листопада.

Зазначалося, якщо вступник має пільги, має звернутися до Університету і надати документи, які підтверджують право на спеціальні умови вступу. Річ у тому, що у 2023 році збережено усі пільги та пільгові категорії, передбачені законами, зокрема для жителів тимчасово окупованих територій. В Україні стартувала вже друга за час повномасштабної війни вступна кампанія до вишів. Різні опитування дають приблизно подібну цифру щодо частки тих, хто хоче повернутися чи залишитися в Україні – від 60 до 90%.  Минулого року рекомендації до зарахування на бюджет отримали 67 тис. студентів, що перевищило  відповідний довоєнний показник (2021 р. таких було близько 60 тис.). В КНУБА сподіваються, що у 2023 році тенденція не зміниться.

Шлях до успіху починається в КНУБА.

Інформаційний центр