![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/yzobrazhenye_viber_2023-06-02_19-18-59-690-1.jpg)
Підсумки засідання Вченої ради КНУБА
2 червня в КНУБА пройшло засідання Вченої ради. Головне питання стосувалося підготовки до проведення вступної кампанії в Університеті в 2023 році, яка триває в країні попри воєнний стан. Доповідали проректор з навчально-методичної роботи Шпаков А.В., відповідальний секретар приймальної комісії Кравчук О А., начальник відділу по роботі з іноземними студентами Шик В.П. Підкреслювалось, що ключовим інструментом вступної кампанії 2023 року стане особистий електронний кабінет вступника. В Університеті створено консультаційний центр приймальної комісії для надання допомоги вступникам під час реєстрації особистого електронного кабінету та подання заяв. Реєстрація особистих електронних кабінетів розпочинається 1 липня 2023 року на вебсайті за адресою https://vstup.edbo.gov.ua/. Особисті електронні кабінети вступників працюють до 30 листопада.
Зазначалося, якщо вступник має пільги, має звернутися до Університету і надати документи, які підтверджують право на спеціальні умови вступу. Річ у тому, що у 2023 році збережено усі пільги та пільгові категорії, передбачені законами, зокрема для жителів тимчасово окупованих територій. В Україні стартувала вже друга за час повномасштабної війни вступна кампанія до вишів. Різні опитування дають приблизно подібну цифру щодо частки тих, хто хоче повернутися чи залишитися в Україні – від 60 до 90%. Минулого року рекомендації до зарахування на бюджет отримали 67 тис. студентів, що перевищило відповідний довоєнний показник (2021 р. таких було близько 60 тис.). В КНУБА сподіваються, що у 2023 році тенденція не зміниться.
Шлях до успіху починається в КНУБА.
Інформаційний центр
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/yzobrazhenye_viber_2023-06-02_19-19-00-388-1-771x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/yzobrazhenye_viber_2023-06-02_19-19-00-575-1-771x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/yzobrazhenye_viber_2023-06-02_19-19-00-757-1-771x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/yzobrazhenye_viber_2023-06-02_19-18-59-974-1-1024x771.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/yzobrazhenye_viber_2023-06-02_19-19-00-219-1-1024x771.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/yzobrazhenye_viber_2023-06-02_19-18-59-744-1-1024x771.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/yzobrazhenye_viber_2023-06-02_19-18-59-808-3-1024x771.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/yzobrazhenye_viber_2023-06-02_19-18-59-586-2-1024x771.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/yzobrazhenye_viber_2023-06-02_19-18-59-633-1-1024x771.jpg)
![Профорієнтаційна зустріч представника ФІСЕ](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/jvv_30052023_1-75x75.jpeg)
Профорієнтаційна зустріч представника ФІСЕ
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/412676_1-500x380.jpg)
Вітаємо з днем народження Шилюка Петра Степановича!
4 Липня, 2023![Симфонія осені](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/symfoniya-oseni-500x380.jpg)
КАФЕДРА ДИЗАЙНУ КНУБА – ВИСТАВКА “СИМФОНІЯ ОСЕНІ” (2023)
4 Листопада, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/blog-sajt-knuba-500x380.png)