НОВИНИ ГІСУТ

АКТИВНИЙ ЖОВТЕНЬ ГІСУТу

Друга половина жовтня вийшла доволі активною для факультету! Тільки но закінчилась V міжнародна конференція ГЕОПРОСТІР, аж тут Форум роботодавців, яку організував КНУБА за підтримки Будівельної палати.

Участь у Форумі прийняли провідні компанії геодезичного профілю, члени Ради роботодавців факультету ГІСУТ: SOFTPRO, TVIS LLC, System Solutions.

Дуже дякуємо компаніям за активну підтримку та сприяння розвитку двосторонньої співпраці факультету ГІСУТ, кафедри геоінформатики і фотограмметрії КНУБА, постійне впровадження новітніх технологій в освітній процес, удосконалення освітніх програм зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій», організацію виробничих практик студентів і працевлаштування у провідних державних та приватних підприємствах та компаніях у сфері національної інфраструктури геопросторових даних і топографо-геодезичної та картографічної діяльності.

В рамках Форуму для студентів було проведено панельну дискусію на тему «Виклики перед спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій» в сучасних умовах розвитку інфраструктури просторових даних», де студенти дізнались про їх можливості щодо працевлаштування у компаніях, кар’єрного росту, участі у цікавих проєктах.

Дякуємо нашим Збройним Силам України, що виборюють свободу та незалежність і обороняють нашу державу! Низький уклін та шана!

Декан ф-ту Олена Нестеренко, доцент кафедри ГіФ Надія Лазоренко

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram