Новини,  НОВИНИ КНУБА

Конкурс ТікТок «Мій день в КНУБА» завершено

3 листопада в КНУБА завершується Відкритий конкурс відео в ТікТок «Мій день в КНУБА». Треба відзначити, конкурс викликав інтерес у студентів, особливо молодших курсів. Для участі надійшло 14 робіт. Усі роботи різні й цікаві, тому визначити переможців було складно. Тим паче, що думки членів журі, а це були представники Ради студентського самоврядування, Центру культури та дозвілля, інформаційно-аналітичного відділу КНУБА, не завжди збігалися. Для того, щоб оцінки були об’єктивними, застосовано складну систему підрахунку балів, яка використовується при рейтингуванні факультетів КНУБА. Як наслідок, отримали такі результати:

Перше місце  – Квочкін  Микола – студент архітектурного факультету, група Арх-21-1Б, його робота:

@nik_h_a_t_e_

Беру участь у конкурсі @knuca.official #мійденьвкнуба

♬ Chill Vibes – Tollan Kim

Друге місце – Савчук  Мілена – студентка архітектурного факультету, група  Арх-23-3А, її робота:

Третє місце – Бабіченко  Дарʼя – студентка архітектурного факультету, група  Арх-ОМ-22-1, її робота:

Рекомендуємо ознайомитися також і з роликами, які посіли 4-5 місця в рейтингу :

Махомета Катерина, Арх.фак. група ДН-21-3:

Малюженко Яна, БТФ, група ТКД-20:

Вітаємо наших учасників і бажаємо їм подальших творчих успіхів!

Шановні друзі! Можливо, у вас є ідеї та теми для роликів про КНУБА – пропонуйте. Ми залюбки розглянемо всі пропозиції! Адже КНУБА – університет для всіх, хто вірить у себе та прагне успіху!

Подробиці про кращих тіктокерів КНУБА дивись тут: https://t.me/KNUCA_official/6380

Нагородження учасників відбудеться 3 листопаду 2023 року о 14.00 в 319-й аудиторії.

Інформаційний центр