НОВИНИ КНУБА

Благодійна ініціатива кафедри товарознавства та комерційної діяльності в будівництві

Війна триває і ми розуміємо, якою ціною нам дістається звільнення кожного кілометра української землі, тому маємо підтримувати наших захисників і захисниць морально та матеріально.

З власної ініціативи кафедра товарознавства та комерційної діяльності в будівництві організувала збір коштів серед викладачів кафедри та студентів спеціальностей 075 ОП “Маркетинг” та 076 ОП “Товарознавство та комерційна діяльність” на підтримку Збройних Сил України. На зібрані кошти (7000 грн.) доцент кафедри Романенко О.В. разом із студентами групи ТКД-41 Остаповим А., Кузьменко Є. та Лозовською В. закупили товари, конче потрібні на передовій, а саме: чай, каву, печиво, енергетичні батончики, горішки, консерви, їжу швидкого приготування, туалетний папір, мило, вологі серветки.

Окрім матеріальної підтримки студенти захотіли підбадьорити наших військових морально, тому написали від себе листи зі словами подяки та найкращими побажаннями (дехто у віршованій формі).

Закуплені товари і листи передали в Благодійний фонд Сергія Гулієва, який постійно забезпечує військові бригади необхідними речами та часто сам буває на передовій. Романенко О.В. та студенти групи ТКД-41 особисто поспілкувалися із Сергієм, він показав фото з фронту, розказав про умови перебування та почуття наших військових на передовій. Засновник Фонду підтвердив важливість нашої підтримки, особливо моральної, для захисників у цей складний для них час. За надану допомогу Сергій Гулієв подякував кафедрі товарознавства та комерційної діяльності КНУБА, студентам спеціальностей 075 і 076, а також  фото допомоги та найкращих листів студентів виклав на своєму каналі “Безпечний регіон” в Telegram.

Сподіваємось, що участь у благодійних заходах стане доброю традицією для кафедри товарознавства та комерційної діяльності в будівництві.

Слава Україні! Слава нашим захисникам і захисницям! Слава тим, хто допомагає наблизити нашу Перемогу! Героям Слава!

Кафедра товарознавства та комерційної діяльності в будівництві

Романенко О.В., доцент, к.екон.н.