Новини,  Новини кафедри "Водопостачання та водовідведення",  НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

Науковий семінар на кафедрі водопостачання та водовідведення

11 травня на кафедрі водопостачання та водовідведення КНУБА відбувся науковий семінар на тему: “Розробка та впровадження заходів щодо інтенсифікації роботи існуючих систем ВВ та підвищення їх стійкості в умовах воєнного або надзвичайного стану”. З презентацією виступила аспірантка  кафедри водопостачання та водовідведення КНУБА Потапенко Світлана Павлівна. Науковий керівник – д.т.н. Кравченко Олександр Валерійович. Вона розкрила сутність зазначеної проблеми та напрацювання щодо її розв’язання. В обговоренні даної теми прийняли участь  члени кафедри ВВ, а також науковці Інституту водних проблем і меліорації НААН, які підключались дистанційно.