НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФІСЕ

«БУД-МАЙСТЕР-КЛАС-2023» – звіт секції №4

З 29 листопада по 01 грудня 2023 року в Київському національному університеті будівництва і архітектури проходила щорічна Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених «БУД-МАЙСТЕР-КЛАС-2023».

За програмою конференції 30 листопада 2023 року на секційному засіданні СЕКЦІЇ 4 «Інженерні мережі, автоматизовані системи та екологічні аспекти будівництва» учасники в своїх доповідях охопили наступні тематичні напрямки конференції: теплогазопостачання; системи вентиляції будівель та споруд; водопостачання та водовідведення; використання водних теплових та енергетичних ресурсів; автоматизовані системи та вимірювальні комплекси; електротехніка та електромеханіка; проблеми екології у будівництві та архітектурі та енергоефективність об’єктів будівництва.

Під час секційного засідання було заслухано 25 доповідей (у тому числі 24 доповіді студентами та співробітниками КНУБА, 1 доповідь зовнішнім стейкхолдером представником ТОВ «Профінстал»). Зареєструвалися 58 учасників (у тому числі 53 учасника від КНУБА, 5 учасників з інших організацій).

Конференція проходила у форматі наукових доповідей та їх обговорення. Робота секції була насиченою та цікавою.

За результатами конференції видано та опубліковано збірник тез доповідей на сайті https://sites.google.com/view/bmc-conf.

Дякуємо організаторам, доповідачам, учасникам конференції та сподіваємося на подальшу плідну й цікаву науково-практичну співпрацю! До зустрічі на «БУД-МАЙСТЕР-КЛАС-2024»!!!

Дякуємо ЗСУ! Слава Україні! Разом до Перемоги

Організаційний комітет секції 4.