НОВИНИ КНУБА

Центр культури і дозвілля та студентське самоврядування вітають із новорічно-різдвяними святами!

Шановні колеги, друзі, незламні Українці!
Розпочалися новорічно-різдвяні свята: для українців – це час, коли ми повертаємося до традицій, до свого коріння, до душевно- сокраментального першопочатку нашого існування.
Рік, що минає, назавжди стане головним параграфом Історії Світу.
Ми – це країна, де нема світла, але є фісташкове лате. Бо по кав’ярнях генератори гудуть, як хрущі над вишнями.

Ми – це країна, де по кілька днів нема ані світла, ані води, але у всіх моїх знайомих чисті голови. Бо вони лишають на ніч увімкнені лампи в спальнях. І коли о другій ночі дають світло і раптом воду, вони підриваються і біжать в душ.

Ми – це країна, де по кілька діб нема світла, води і тепла, але у дівчат свіжий манікюр. Бо свята. Бо хочеться. Бо манікюрниці мають портативні УФ ліхтарики для просушки лаку. І великі блогерські лампи від павербанку для підсвітки.

Ми – це країна, де по кілька діб нема то світла, то води, то тепла, то зв’язку, то всього одночасно, а в магазинах є свіжий хліб. Повні полички смаколиків. І можна розрахуватися карткою. Вивозиться сміття. Прибирається сніг. Світлофори через один не працюють, але аварій на вулицях не більше, ніж завжди було. Здається, навіть менше.
Ми – це країна, де без зв’язку, кожного дня діти навчаються в школах, бо вчителі, біжать на заправки електромобілів, щоб підключити свій гаджет, адже потрібно встигнути дочитати Сковороду.
Ми – це країна, яка без світла читає казки дітям наніч, не тому що бачимо в темноті, а тому що відчуваємо серцем і кожен має неймовірну фантазію.
А ще, ми навчилися бути справжніми, щирими, відвертими, об’єднаними, інколи сварливими, нестерпними, такими, як ми є, були і будемо…

Колись, в підручниках історії, напишуть при націю, в якій не тільки воїни перемогли варварів, але й цивільні примудрилися лишитися цивілізованими у штучно створених варварських умовах. Примудрилися підтримувати свій звичний цивілізований спосіб життя, де тільки можливо.

Ми, та країна, яку світ називає – НЕЗЛАМНА!!!!

Наші Воїни – світла, як і Різдво – надають нам Віру в Перемогу, Надію на Мир та магічне розуміння, що Ми Українці – станемо основою найвищих цінностей існування людства.

ЦКД КНУБА запрошує Вас до новорічної фотозони в центральному корпусі Головного фойє КНУБА.

ЦКД_Переглянути фотозвіт