НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ КАФЕДРИ ДИЗАЙНУ,  НОВИНИ КНУБА

КАФЕДРА ДИЗАЙНУ КНУБА – Захист атестаційних робіт другого освітнього (магістерського) рівня «Середовищний і промисловий дизайн» за спеціальністю 022 «Дизайн» (2022)

Колектив випускової кафедри дизайну КНУБА вітає випускників 2022 року з успішним захистом атестаційних робіт другого освітнього (магістерського) рівня «Середовищний і промисловий дизайн» за спеціальністю 022 «Дизайн», який проходив протягом 21-22 грудня 2022 року.

Голова АЕК, доктор технічних наук, професор, Перший віцепрезидент Національної академії мистецтв України, Заслужений працівник освіти України – ЯКОВЛЕВ М.І.

Заступник голови АЕК, доктор архітектури, професор, завідувач кафедри дизайну – ТРЕТЯК Ю.В.

В складі комісії брали участь:

ХАРАБОРСЬКА Ю.О., кандидат архітектури, доцент, доцент кафедри теорії архітектури, заступник декана архітектурного факультету.

КОСАРЕВСЬКА Р.О., кандидат архітектури, доцент, доцент кафедри дизайну, член Спілки дизайнерів України.

ПИЛИПЧУК О.Д., кандидат технічних наук, доцент кафедри дизайну, член Національної спілки художників України.

ПОЛУБОК А.П., кандидат технічних наук, доцент кафедри дизайну, член Національної спілки художників України.

ПРОКОПОВ О.В., доцент кафедри дизайну, президент архітектурної студії «Ді концепт», архітектор, член Спілки архітекторів України.

ЛЕВЧЕНКО О.В., кандидат архітектури, доцент, доцент кафедри інформаційних технологій в архітектурі.

Кафедра дизайну щиро вдячна комісії, викладачам, дипломантам та адміністрації КНУБА за незламність та підтримку один одного, що дало змогу успішно провести захист, незважаючи на періодичне відключення світла та відсутність зв’язку. Захист відбувався як в онлайн-режимі з використанням сервісу Microsoft Teams, так і паралельно в аудиторії університету з трансляцією онлайн.

Бажаємо всім випускникам творчих та наукових успіхів, подальшого професійного розвитку, а також мирного неба і здійснення мрій.

На захист було представлено 28 випускних атестаційних робіт, що виконані відповідно до чинних в КНУБА вимог другого (магістерського) освітнього рівня, до вашої уваги найкращі з них:

СІДЛЕЦЬКИЙ Олександр Сергійович. Принципи етнічного дизайну в інтер’єрах сучасного українського житла“. Керівник – д.арх., професор Третяк Ю.В.

КИСЛА Тетяна Олександрівна. Принципи ревіталізації інтер’єрів приміщень промислових будівель під коворкінг“. Керівник – к.арх., доцент Хараборська Ю.О.

Більше про наукову і творчу діяльність вже випускників другого освітнього (магістерського) рівня «Середовищний і промисловий дизайн» за спеціальністю 022 «Дизайн» (2022) протягом навчання у КНУБА