НОВИНИ КНУБА

Чемпіонат Києва з боксу серед молоді

Нещодавно в залі боксу КНУБА завершився чемпіонат Києва з боксу серед дорослих, і от уже знову наш спортивний комплекс приймає чемпіонат Києва серед молоді (з 10 по13 листопада). Слід відзначити, що зал боксу КНУБА є основним центром у Києві. Крім змагань з боксу у нашому залі проходить підготовка збірної команди Києва до чемпіонатів України. У залі боксу створені всі умови для тренування боксерів високої кваліфікації.

Честь нашого університету захищали:

• Руденко Гордій БЦІ-12 (тренери Філоненко О. І., Гасанова С. Ф.), вагова категорія 75 кг;
  • Маліков Данило ФВС-11 (тренери Гасанова С. Ф., Тумасов А.А.), вагова категорія 80 кг.

Оскільки студенти тільки розпочали свій шлях на спортивній царині, вони були заявлені у другу групу, в якій вибороли перші місця.

Від нашого університету в якості суддів брали участь троє суддів:

• суддя першої категорії Звягінцев Артур, студент групи ФВС-11;
  • суддя національної категорії Окша Любовь, студентка групи ФВС-31;
  • суддя міжнародної категорії Гасанова Саіда, ст. викладач каф. ФВС.

Бажаємо нашим боксерам подальших звершень у спорті, а суддям бути найкращими!