Новини,  НОВИНИ БФ,  НОВИНИ КНУБА

Чергове засідання вченої ради будівельного факультету

Чергове засідання вченої ради будівельного факультету 21 вересня 2023 року розпочалося з нагороджень дипломами і подяками наших студентів та викладачів за здобутки в І турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальностями «Економіка», «Будівництво та цивільна інженерія», «Менеджмент». Подяку отримав і доцент кафедри ОУБ Володимир Савенко від бібліотеки КНУБА за дарунок бібліотеці науково-технічної літератури із власної колекції. Хорошою ознакою зростання нашого колективу стало вручення заступнику декана професору Юрію Максим`юку диплома академіка Академії будівництва України.

На засіданні ради обговорили в першому наближенні зміни на 2024-25 навчальний рік до навчальних планів освітньо-професійних програм бакалаврів і магістрів з «Промислового і цивільного будівництва» спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія». Доповідали колективу гаранти ОПП доценти В’ячеслав Адаменко та Віктор Носенко. Важливим питанням, яке також розглянула рада – підготовку аспірантів на кафедрах факультету. Завідувачі кафедр прозвітували про атестацію здобувачів третього рівня освіти та запланували захисти завершених дисертаційних робіт.

Заступник декана будівельного факультету Максим Горбач